UNIBROKKER apdrošināšanas speciālistiem ir daudzu gadu pieredze sadarbībā ar Valsts un pašvaldību iestādēm, dažādām institūcijām un uzņēmumiem. Sniedzam klientiem konsultācijas un palīdzam organizēt dažāda mēroga apdrošināšanas iepirkumu procedūras. UNIBROKKER piedāvā visa veida apdrošināšanas pakalpojumus, īpaši specializējoties autotransporta, īpašuma un veselības jomās.

 

Pakalpojuma ietvaros piedāvājam:

  • Konsultācijas par apdrošināšanas veidiem
  • Iepirkumu procedūras dokumentācijas sagatavošanu
  • Konkursa pretendentu piedāvājumu izvērtēšanu un atzinumu sagatavošanu.

 

Ievērojot augstākos kvalitātes standartus, gadu gaitā esam uzkrājuši sadarbības partneru uzticību un klientu skaits Valsts un pašvaldību sektorā, kā arī uzņēmumu vidū, turpina augt. Jau no iepirkumu procedūras uzsākšanas brīža, vienmēr pievēršam vislielāko uzmanību klienta interesēm un garantējam procedūras caurspīdīgumu un  vienlīdzīgu attieksmi visiem konkursa pretendentiem. 

 

Lai gūtu panākumus un attīstītos, svarīga ir savstarpēja sadarbība, godīga attieksme un nebeidzams entuziasms rast iespējami labākos risinājumus – ar šādu skatījumu mūsu brokeru komanda ķeras klāt ikvienam jaunam izaicinājumam.

 

Ja radušies papildu jautājumi, sazinieties ar mūsu profesionālajiem apdrošināšanas brokeriem un atbildēsim Jums iespējami drīz.

 

Sazinies ar mums

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  • * — Obligāti aizpildāmie lauki
  • Apdrošinies gudrāk!

    Sazinies ar mums