Balta veselības apdrošināšanas paplašinājumi

Balta no 2020.gada 2.aprīļa paplašinājusi veselības apdrošināšanas programmu izmantošanu atbilstoši ārkārtas stāvoklim, lai klienti polises varētu izmantot atbilstoši stuācijai.

 

Balta veselības apdrošināšanas šobrīd atbilstoši katra klienta polises nosacījumiem, apdrošināšanas programmā apmaksātajiem pakalpojumiem un noteiktajiem limitiem sedz papildus pakalpojumus:

 

Tiešsaistes (online) konsultāciju kompensēšana

Izprotot aktualitāti saistībā ar ambulatoro pakalpojumu apgrūtināto pieejamību COVID-19 infekcijas izplatības ierobežošanas pasākumu dēļ un nākot pretim mūsu klientiem, Balta apmaksās ārstu speciālistu tiešsaistes (online) konsultācijas, kas var noderēt, lai novērtētu situācijas neatliekamību, nozīmētu pieejamos izmeklējumus vai mainītu nozīmētās terapijas taktiku.

Šāds atbalsts nav pielīdzināms pilnvērtīgām klātienes konsultācijām.

Atlīdzība par šādu konsultāciju tiks noteikta, pamatojoties uz iesniegto maksājuma dokumentu saskaņā ar veselības apdrošināšanas programmas cenrādī noteikto konsultācijas cenu, bet nepārsniedzot 27 EUR.

Online konsultācijas šobrīd piedāvā:

https://www.piearsta.lv

https://arsmed.lv

https://vca.eveselibaspunkts.lv

https://doconline.lv

un citas medicīnas iestādes.

 

Ģimenes ārstu konsultatīvā tālrunis +371 66016001 tagad strādā visu diennakti, un mediķi iedzīvotājus telefoniski konsultē akūtu saslimšanu un traumu gadījumos, kā arī hronisku slimību saasinājuma brīžos. 

Saskaņā ar Slimību profilakses un un kontroles centra (SPKC) vadlīnijām, lai saņemtu e-recepti pastāvīgi lietojamiem medikamentiem hronisku slimību ārstēšanai, pacientiem telefoniski jāvēršas pie sava ģimenes ārsta.

 

Programmas Sports izmantošana

Sporta klubu pakalpojumu ierobežotas pieejamības laikā Balta piedāvā iespēju klientiem neizmantoto sporta pakalpojumu limitu pārnest uz vēlāku laiku. To varēs izmantot 2 mēnešu laikā polises darbības periodā pēc ierobežojumu atcelšanas, par to papildus iesniedzot nodarbību apmeklējumu grafikus.

 

Konteksts:
Latvijā no 2020.gada 12.marta ieviesta ārkārtas situācija, kuras laikā noteikti dažādi ierobežojumi, tais skaitā veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana (saglabājot tos veselības aprūpes pakalpojumus, kuri ir dzīvību glābjoši un kuriem nepieciešams nodrošināt terapijas nepārtrauktību), tai skaitā ierobežot ārstniecības personas tiesības sniegt veselības aprūpes pakalpojumus vairākās ārstniecības iestādēs.

Vairāk par ierobežojumiem ārkārtas situācijās laikā.

 

Par izmaiņām veselības apdrošināšanas pakalpojumu saņemšanā informēsim.
Ja radušies jeburi jautājumi par šo situāciju, sazinies ar savu apdrošināšanas brokeri vai raksti mums riga@unibrokker.lv.