Seesam maina vizuālo identitāti

Apdrošināšanas sabiedrība Seesam Baltijas valstīs maina logotipa grafisko veidolu.

Logotipa jaunajā dizainā ir iekļauti grafiskie elementi, kas norāda arī uz Seesam piederību vadošajam apdrošināšanas uzņēmumam Austrijā, Centrāleiropā un Austrumeiropā – Vienna Insurance Group.

Seesam logotipa jaunais dizains, salīdzinot ar līdzšinējo, ir laikmetīgāks un dinamiskāks. Tajā pašā laikā nav veiktas radikālas izmaiņas, kas apliecina, ka Seesam saglabā savas galvenās ilgtermiņa vērtības: godīgumu un taisnīgumu, atbildīgu attieksmi, spēju domāt un lēmumus pieņemt bez aizspriedumiem, kā arī uzņemties pilnu atbildību par sniegtajiem pakalpojumiem. Tā ir Seesam stingra apņemšanās un garantija arī turpmāk klientiem piedāvāt un nodrošināt tikai kvalitatīvus un profesionālus pakalpojumus, novatoriskus risinājumus ar vēl lielāku pievienoto vērtību, izmantojot visu labāko, ko sniedz progresīvi risinājumi, digitalizācija, kā arī vienkāršība un sapratne savstarpējās attiecībās.

Logotipa jaunajā dizainā ir ietvertas četras trijstūru figūras. Dažādo izmēru trijstūri, kas veido mozaīku, simbolizē dažādu lietu harmonisku līdzāspastāvēšanu, veidojot perfektu simbiozi un veselumu. Tas nozīmē, ka runa ir par kompleksiem un personalizētiem apdrošināšanas pakalpojumiem.

Seesam ir viena no Baltijas valstīs visilgāk strādājošajām apdrošināšanas kompānijām. Seesam bruto parakstīto prēmiju apmērs 2018. gada pirmajos trijos ceturkšņos (no janvāra līdz septembrim) ir 54.1 miljoni eiro, kas, salīdzinot ar 2017. gada to pašu laika posmu, veido 10% pieaugumu. Seesam Baltijas valstīs strādā jau 27 gadus, bet konkrēti Latvijā – 25 gadus. Šajā laikā reģionā ir izveidojis stabilu uzņēmējdarbību, ieguvis labu atpazīstamību un klientu uzticību.

Vienna Insurance Group ir vadošā apdrošināšanas grupa ne tikai Austrijā, bet arī Centrāleiropā un Austrumeiropā. Apdrošināšanas tirgū tā strādā jau gandrīz 200 gadus. VIG apvieno gandrīz pussimtu uzņēmumu 25 valstīs. Grupai ir senas tradīcijas, spēcīgi zīmoli un cieša sadarbība ar klientiem. VIG kopumā strādā vairāk nekā 25 000 darbinieku. Vienna Insurance Group ir saņēmusi Vīnes fondu biržas vadošā indeksa ATX visaugstāko novērtējumu (A+), kas nozīmē stabilu izaugsmi. Uzņēmuma akcijas tiek kotētas arī Prāgas biržā.